1. Henryk

  tego filmiku nie daje się oglądać przez ten pseudo amerykański akcent.
  Zlomniku kochany, nie rób tak więcej, proszę.
  jest szansa na zdubingowanie tego filmu?

 2. mlesslann

  Oh my gosh. It’s hard to listen to. Zlomnik don’t kalecz our spicz.

 3. dono

  Znana przypadlosc. Ludzie po dwoch miesiacach na truskawkach w bylym DDR tez slabo mowic po polski. D z obwodka znaczy, ze na tym biegu jest nadbieg, czyli Overdrive. Poza tym L znaczy Low, a S Slow. Najczesciej skrzynie w starszych autach sa trzybiegowe plus nadbieg, ktory jest dostepny wlasnie na trzecim bezposrednim biegu. Niektorzy dodaja do biegow „converter lock”, czyli laczenie na sztywno konwertera hydrokinetycznego przy wyzszych predkosciach. Kanonicznie sa 3 biegi + nadbieg + converter lock. Analogicznie skrzynia w samochodzi ciezarowym ma np. 4 biegi + zmieniacz zakresu (dolna/gorna) + rozdzielacz (polowki) co daje 16 przelozen do przodu. Przelozenie nie rowna sie bieg.

 4. dono

  Aha, jeszcze jedno. Czy wplywy z ksiazek pozwalaja kupic jakas ludzka kamerke? Chodzi o autofocus. Oczy bola, kiedy trzeba czekac na zlapanie ostrosci. Czy tylko ja to widze? To nie czepialstwo, tylko uwaga techniczna. Wiem, ze kontent jest darmowy i doceniam prace oraz wiedze.

 5. Phaedra

  dono@
  do chwilowego braku ostrości już się przyzwyczaiłem ale do braku „ą,ę,ł” za chuja się nie przyzwyczaję tak że, ten tego panie złomnik weź pan sobie uwagi kolegi do serca a kolega dono@ moje i będzie git.

 6. benchi

  Miałem takiego blazera ale zdecydowanie wolałem explorera.
  Ile ja się napałowałem z wtryskiem w tym Vortec’u (wtrysk jednopunktowy rozdzielony na 6 dysz). Spalanie mogę potwierdzić 17-18 gazu.

 7. benny_pl

  swietnie Ci wyszedl styl „amerykanskich” polakow 😉
  fajny samochod, uwielbiam amerykance!

 8. Zltn

  Tylko trzy komenty po takim great filmiku? Szkoda było ust krzywić

 9. DIATeam

  Fajna recenzja, trochę się uśmiałem, ale dowiedziałem się też wielu ciekawych rzeczy o tym Blazerze. Kiedyś go widziałem, ale nie wiedziałem za dużo. Pozdrawiam.

 10. W roku 2000 przejechałem takim Blazerem (czerwonym) z Miami do New York w trakcie dwóch tygodni wakacji. Wykorzystałem okazję – Hertz Car Rental sprzedawał samochody i zauważył, że w New York one są droższe niż we Frodyda. Ale przewiezienie samochodu kosztuje. Więc zrobił promocje – wypozyczenie Blazera bylo tańsze niż kategorii Small. Hertz zarobił, ja zaoszczędziłem – taki win-win dla wszystkich.

Comments are closed.