Kalendarze BARNFINDS/Znaleziska ze stodoły 2020. Damy radę go zrobić?

Jest taki problem: wymyśliłem kalendarz o tematyce znalezisk stodołowych, znanych pod angielską nazwą „BARNFINDS”. To znaczy to nie jest problem. Problem polega na tym, że po pierwsze:

 • nie mam zdjęć.

To znaczy mam, może ze 3 lub 4, ale potrzeba ich 13. Zatem tu pierwsza prośba: potrzebne zdjęcia aut po otwarciu stodoły. Wysyłamy oczywiście na zlomnik @ zlomnik . pl. Oczywiście wszyscy autorzy, których zdjęcia zostaną użyte w kalendarzu, otrzymają odpowiednie wynagrodzenie – z każdym autorem obiecującego zdjęcia się skontaktuję.

Po drugie zaś:

 • nie mam gdzie tego wydrukować.

W zeszłym roku drukował to człowiek, który w tym roku już nie może podjąć się tego zadania. Poszukuję więc drukarni offsetowej w Warszawie i okolicach, która podjęłaby się dwustronnego druku kalendarza A3 (6 stron + okładka + podkładka) na grubym papierze – gramatura do dogadania. W tej sprawie też piszcie na zlomnik @ zlomnik . pl.

Nie wiem czy to nie głupio prosić Was o pomoc, a potem taki kalendarz sprzedać i zarobić piniondze, ale w sumie nic mnie nie kosztuje, żeby spróbować. O jakość nie musicie się martwić – u mnie zawsze najtłustszy złom.

A jeśli się nie uda, no cóż, trudno – próbowaliśmy!

Wkrótce nowy wygląd strony i zmiany, o których pisałem.

Tagged: Tagi:
 1. tylkospoko

  Wujaszku Fido, takie rzeczy drukuje się w drukarniach zautomatyzowanych jak Drukomat. Trzeba pozaznaczać opcje i wgrać przygotowane pliki. Za kilka dni przyjedzie kurier.

 2. Ciril

  Złomniku: owszem, zarobisz dzięki naszej pomocy piniondz. Ale z drugiej strony my z dostarczonego przez Ciebie kontentu korzystamy od lat. Za darmo. A stronę z czegoś utrzymać trzeba.
  Poza tym nikt nie zmusza nas do pomocy czy potem kupna kalendarza. Czysta dobrowolność i dobra wola. Po obu stronach.

 3. Ściana mojego garażu czeka na taki kalendarz!

 4. Dawid

  Komentarze pod poprzednim wpisem zamknięte wiec napiszę tu. Wiemy, że Zlomnik.pl zamienia się w giełdę gratów. Może kiedyś przekształcisz w car club? Coś na wzór Supercar Club Krzysztofa Hołowczyca tylko, że z gratami. Garaż pełen gratów, które można współużytkować. Gdyby do klubu dołączył MotoBieda z polonezem i polskim polskim fiatem… wspaniałe miejsce. Pozdrawiam

 5. Konrad

  Coś wiadomo z kalendarzem? Poprzedni nawet żona polubiła;) więc fajnie było by kontynuować:)

  Jeśli nie uda się z barnfindami to moze po prostu trochę obleśnego złomu wybrać, nie uwierzę że przez tyle lat złomnika nie udało by się wybrać 12zdjec np z mchem jako motyw przewodni:)

Comments are closed.