Wkrótce debiut książki Kuba – wyspa gratów. Zobaczcie okładkę i spis treści

W trzecim tygodniu września odpalę preorder książki „Kuba – wyspa gratów”. Czas już powiedzieć o niej nieco więcej i wrzucić jakiś tizerek.

Na początek: OKŁADKA! (kliknij – powiększy się)

Oraz spis treści (kliknij – powiększy się)

Książka dokumentuje nasz pobyt na Kubie, podczas którego zbieraliśmy całymi dniami materiały w celu stworzenia najbardziej kompletnej monografii motoryzacji kubańskiej. Dokładnie po to pojechaliśmy na Kubę. Przejeździliśmy po niej 1300 km. Okradziono nas na 63 dolce. Zjedliśmy mnóstwo niedobrego jedzenia. I przywieźliśmy 2500 zdjęć gratów najróżniejszego sortu. Znaleźliśmy jeżdżącego Lloyda Alexandra, Crosleya i Standarda Vanguarda. Widzieliśmy stężenie graciarstwa, którego nie uświadczycie już nigdzie na świecie. Pojechaliśmy w najgłębszy interior, gdzie dzieją się rzeczy szokujące. Zapewniam Was, że baleron przerobiony na Studebakera i przepiłowana na pół Skoda 105 zespawana z Ładą 2105 to najłagodniejsze, co zobaczycie w tej książce. Opłaciło mi się uczyć hiszpańskiego przez tyle lat – mogłem porozmawiać z tymi ludźmi o ich gratach i dowiedzieć się, co najbardziej im przeszkadza. Tych zdjęć nie zobaczycie nigdzie indziej.

Kubańską motoryzację podzieliłem na sześć działów:

 • graty amerykańskie – almendrones
 • ciężarówki i autobusy
 • samochody z ZSRR
 • graciarnia europejska
 • samochody współczesne
 • samodział.

Preorder zostanie zapowiedziany z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Będzie tylko 1500 sztuk tego ekskluzywnego albumu na kredowym papierze i w twardej oprawie. Wszystkie książki z preorderu z autografem. Cena będzie wynosiła 50-55 zł z wysyłką.

Zamówienia będzie można składać na stronie sklep.zlomnik.pl.

STAY TUNED

Tagged: Tagi:
 1. KIEROWCA

  Trzeba jakieś talony, przedpłaty? 😉 Już się na to piszę!

 2. Ta jest, lista społeczna będzie z obowiązkowym odmeldowywaniem 😉

 3. Szela

  Proszę o wpisane na listę oczekujących. Mam żelazo w twardej grubasa i wszystkie naklejki

 4. ddddddddsd

  Jest druga, WŁAŚCIWA lista kolejkowa. Ta pierwsza już nieaktualna. Kobiety w ciąży poza kolejnością. Odczytywanie listy i potwierdzanie obecności codziennie o 8:00.

 5. Holandia niszczy

  Ja zapłacę nawet 58 Polskich żeby być pierwszy na liście oczekujących 🙂

 6. Marek

  Witam ja też bardzo proszę o egzemplarz

 7. Daniel

  Trzeci tydzień września a o książce cisza ? Kiedy będzie ?

Comments are closed.