Film: zawsze jest pora na Yugo Koral

Najlepsze jest to, że ten film został zakwalifikowany jako nieodpowiedni dla reklamodawców z powodu:
wulgaryzmów
treści erotycznych
treści uznawanych za kontrowersyjne.

Tym bardziej zachęcam więc do oglądania!

Tagged: Tagi:
 1. Borówka

  Najlepszy technicznie film jak dotąd. Merytorycznie jak zwykle prima sort 🙂

 2. Maciej

  Początek niczym z filmów ZF Skurcz

 3. Maciej

  Albo lepiej: trzeba było zrobić porównanie z Polonezem Caro- też siermięga komunistyczna po 32 liftingach. I produkowana w podobnych latach.

 4. twojstary

  Stary grat chce żeby mu dać wreszcie spokój! fajna wstawka z tym Alkiem ale ciut za długa

 5. Syreniarz

  Bardzo pajtonowski klimat z wywiadem 😉 miałem yugo gv r. 1992 przez rok. Fantastyczny wóz. Kupiłem we wrocławiu ,a pojechałem z krakowa. Właściciel przesympatyczny, cena śmiesznie niska,auto zalane pod korek. Auto osmalone do połowy i bez szyb z jednej strony,stało od dwóch lat. Po krótkiej kuracji folią bezawaryjnie do krakowa. Ogarnąłem do wymagań kodeksu ruchu,ale zaczął mi cieknąć spod pompy wody.trzeba tam zrzucać kolektory,żeby to zrobić. Jak zobaczyłem ile tam jest podciśnień, to przerobiłem to wszystko na normalny prosty gaźnik z zastavy 1100p, chodziło rewelka,wóz dokręciłem do 160 na godzinę. I nie było wrażenia wypadnięcia z drogi. Bagażnik tragiczny,ale i tak jeździłem z przyczepą. Sprzedałem, bo z wyglądu zapuszczone jak diabli,a firmę założyłem to wstyd trochę. Kupił koneser i konesuje w stodole.

 6. KIEROWCA

  Film fajny ale samochód jakiś taki upośledzony jak przedprototyp, wersja robocza tudzież samodjeł. Deska obleśna, coś tam w makiecie na pokaz musiało być to wyrzeźbili a później to coś trafiło do produkcji.

 7. lech

  „..na litość boską, ogarnijcie się trochę…”
  No ogarnijcie się rednacz. Tylna ściana tam musi być, bo załatwia poprzeczną sztywność nadwozia – pamiętajmy, że to 1991 a nie 2018. Trzeba by było przeprojektować cały kuper i linię do jego produkcji, żeby wyciąć dziurę z tyłu.

 8. dr. kamil

  Na moim osiedlu były dwa Korale i jedna Florida. Ostatni Koral zniknął dopiero w zeszłym roku, był na czarnych i nawet kiedyś wysłałem jego fotę ale nie weszła do żadnego mixu. Chętnie bym zobaczył test Floridy bo mi się podobała jak byłem dzieckiem.

 9. benny_pl

  fajne Yugo 🙂 zawsze mi sie podobalo 🙂 mozna tam latwo zalozyc 1.4 albo 1.5 z una, jest to ten sam silnik ale duzo zwawszy, no i tez na wtrysku Boscha z prosta latwo podlaczalna elektryka.
  deska jest strasznie paskudna.. ale moze da sie zalozyc deske z Zastavy 1100 albo Fiata 127.
  ps. przelaczniki sa widac ze starego Ducato / J5 / C25 🙂 te z Cinquecento maja ten sam tyl tylko same klawisze sa inne

 10. Kamil

  No bo jedno Yugo to już porno, a co dopiero dwa? U mnie w mieście swego czasu był taki damis, w tym samym kolorze, za dzieciaka podobało mi się to auto, sam nie wiem czemu. 😀 Yugo co najciekawsze było też oferowane w stanach, chyba importował je ten sam gość który stworzył koszmarka pod tytułem Bricklin SV. Mam gdzieś nawet pocztówkę z jakichś amerykańskich targów motoryzacyjnych z lat 80, na których jest Yugo, w zamerykanizowanej wersji. 🙂

 11. tata

  Lechu – miło posłuchać fachmana 🙂

 12. Zibi

  Maruti 800, Tavria, Yugo – same tłuste fury. Damis zawsze na propsie

Comments are closed.